KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14948072
nr 1494 8072
Lars Florén
(1899-1979), Sverige
Oljemålning, "Pilallén". Signerad. Olja på duk, 88x66 cm, yttermått inklusive ram: 97x74 cm
Kondition: skadad ram
Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:16:56
100 kr